Fotopuzzle

Proponujemy Państwu puzzle w 2 formatach wraz z opakowaniem na którym znajduje się wzór do odtworzenia. Puzzle możesz przygotować za pomocą naszego prostego edytora. Oprócz rozmiaru możesz wybrać z ilu części mają się składać Twoje puzzle. Uwaga! siatka wykrojnika prezentowana w edytorze może się różnić od gotowego produktu.

Dowiedz się więcej o fotopuzzlach

Dzięki nam przekształcisz swoją ulubioną fotkę z wakacji, zdjęcie rodzinne lub fotografię swojego zwierzaka w atrakcyjną łamigłówkę dla siebie lub na prezent dla bliskich.

Wystarczy wybrać dowolne zdjęcie, jeden z oferowanych formatów i ilość elementów z jakich mają się składać puzzle. W naszym edytorze online masz możliwość zaawansowanej edycji zdjęcia które zostanie wykorzystane do przygotowania puzzli - dodania kilku zdjęć, tekstów na zdjęciach, masek, kadrowania, zmiany kolorystyki na skalę szarości i sepię.

Spróbuj już teraz!

Oferujemy puzzle w formacie 190 x 280 mm. Układanka składa się z 35, 70 lub 96 elementów. Puzzle są standardowo zapakowane w metalową puszkę 0,5l z nadrukowanym zdjęciem do ułożenia. Uwaga! Siatka elementów widoczna w edytorze online stanowi jedynie orientacyjny podgląd ułożenia elementów.

Czas realizacji wynosi standardowo 2 dni robocze (oprócz weekendów) - czas ten może ulec wydłużeniu w okresie przedświątecznym.

Możecie Państwo złożyć zamówienie całkowicie automatycznie w naszym sklepie online.