O nasPoznański oddział firmy CCS Druk Cyfrowy - Dział druku cyfrowego (kliknij aby powiększyć)
 

Druk w ciągu godziny, nawet w jednym egzemplarzu, personalizacja i atrakcyjna cena to tylko kilka z wielu zalet drukarni CCS. W czasach kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY jest oczywisty.

Projektant, konstruktor, grafik komputerowy lub po prostu pracownik biura który przygotował prezentację w komputerze, nie musi przebijać się samochodem przez zatłoczone ulice miasta aby przekazać zlecenie do druku. Nie odchodząc od biurka przekazuje plik internetem do realizacji, a po kilku godzinach dzwonek przy drzwiach oznajmia przybycie kuriera z wydrukowaną pracą. To nie fantazja lecz standard z którego na co dzień korzysta duża część klientów firmy.

Druk kilkusetstronicowej książki w nakładzie kilku sztuk, kilku tysięcy kart okolicznościowych lub zaproszeń z których każde dedykowane jest innej osobie, czy też produkcja kilku tysięcy biuletynów w dwie godziny - to tylko niektóre z typowych zamówień realizowanych w CCS. Firma jest pionierem który już od lat konsekwentnie wdraża i realizuje najnowocześniejsze z do stępnych na świecie technologii.

CCS obsługuje zarówno klientów instytucjonalnych, agencje reklamowe i duże firmy mające własne działy reklamy jak i klientów indywidualnych. Jest to drukarnia inna niż wszystkie. Oprócz sieci stanowisk graficznych posiadamy zestaw skanerów w pełnym zakresie formatów, plotery do wydruków wielkoformatowych w różnych formatach, cyfrowe kopiarki formatów od A4 do A0, kolorowe systemy druku średnio i wysokonakładowego, a także przemysłowe kopiarki oraz duże systemy drukująco-kopiujące dostosowane do różnych potrzeb klientów. Pod względem wykorzystywanych technologii i liczby urządzeń jesteśmy jedną z największych w Polsce drukarni cyfrowych i kserokopiarni.

Obecnie dysponujemy wszelkimi dostępnymi technologiami druku cyfrowego oraz dużą gamą urządzeń introligatorskich, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom w pełni kompleksową obsługę w rekordowym czasie 24 godzin. Oddziały w Poznaniu wyposażone są w szerokopasmowe łącza internetowe dzięki czemu istnieje możliwość szybkiego przesyłania prac. Dlatego wszystkie urządzenia mogą być używane naprzemiennie przez wszystkie filie.

Wachlarz usług CCS DRUK CYFROWY jest bardzo szeroki od drukowania, kopiowania po skanowanie i usługi introligtorskie, a gotowe prace  są od określonej kwoty dowożone bezpłatnie (okolice Poznania) - dzięki czemu oferta firmy jest bezkonkurencyjna.Poznański oddział CCS Druk Cyfrowy - Dział ksero/CAD (kliknij aby powiększyć)