O nasPoznański oddział firmy CCS Druk Cyfrowy - Dział druku cyfrowego (kliknij aby powiększyć)
 

Druk w ciągu godziny, nawet w jednej sztuce, personalizacja i atrakcyjna cena to tylko kilka z wielu zalet drukarni CCS. W czasach kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY jest oczywisty.

Projektant, konstruktor, grafik komputerowy lub po prostu pracownik biura który przygotował prezentację w komputerze, nie musi przebijać się samochodem przez zatłoczone ulice miasta aby przekazać zlecenie do druku. Nie odchodząc od biurka przekazuje plik internetem do realizacji, a po kilku godzinach dzwonek przy drzwiach oznajmia przybycie kuriera z wydrukowaną pracą. To nie fantazja lecz standard z którego na co dzień korzysta duża część klientów firmy.

Druk kilkusetstronicowej książki w nakładzie kilku sztuk, kilku tysięcy kart okolicznościowych lub zaproszeń z których każde dedykowane jest innej osobie, czy też produkcja kilku tysięcy biuletynów w dwie godziny - to tylko niektóre z typowych zamówień realizowanych w CCS. Firma jest pionierem który już od lat konsekwentnie wdraża i realizuje najnowocześniejsze z do stępnych na świecie technologii.

CCS obsługuje zarówno klientów instytucjonalnych, agencje reklamowe i duże firmy mające własne działy reklamy jak i klientów indywidualnych. Jest to drukarnia inna niż wszystkie. Oprócz sieci stanowisk graficznych posiadamy zestaw skanerów w pełnym zakresie formatów, plotery do wydruków wielkoformatowych w różnych formatach, cyfrowe kopiarki formatów od A4 do A0, kolorowe systemy druku średnio i wysokonakładowego, a także przemysłowe kopiarki oraz duże systemy drukująco-kopiujące dostosowane do różnych potrzeb klientów. Pod względem wykorzystywanych technologii i liczby urządzeń jesteśmy jedną z największych w Polsce drukarni cyfrowych i kserokopiarni.

Obecnie dysponujemy wszelkimi dostępnymi technologiami druku cyfrowego oraz dużą gamą urządzeń introligatorskich, dzięki czemu możemy zaoferować swoim klientom w pełni kompleksową obsługę w rekordowym czasie 24 godzin. Oddziały w Poznaniu wyposażone są w szerokopasmowe łącza internetowe dzięki czemu istnieje możliwość szybkiego przesyłania prac. Dlatego wszystkie urządzenia mogą być używane naprzemiennie przez wszystkie filie.

Korzystając z dofinansowania unijnego w CCS wdrożone zostały nowe linie produkcyjne do kalendarzy, fotoksiążek, fotoalbumów. Wachlarz usług CCS DRUK CYFROWY jest bardzo szeroki od drukowania, kopiowania po skanowanie i usługi introligtorskie, a gotowe prace powyżej 150 zł są dowożone bezpłatnie (okolice Poznania) - dzięki czemu oferta firmy jest bezkonkurencyjna.Poznański oddział CCS Druk Cyfrowy - Dział ksero/CAD (kliknij aby powiększyć)