Naklejki

Potrzebujesz standardowej prostokątnej lub okrągłej naklejki? A może naklejki dociętej w nieregularnym, całkowicie dowolnym kształcie? Szukasz nowej formy reklamy w postaci naklejki wielkoformatowej? Dla klientów instytucjonalnych, firm, biur i klientów indywidualnych – naklejki znajdują tysiące zastosowań. Jeśli potrzebujesz naklejek adresowych, nalepek reklamowych lub informacyjnych, czy też elementów do scrapbookingu – wszystko to znajdziesz u nas. W zależności od zastosowania oferujemy do wyboru druk na papierze samoprzylepnym lub folii. Wszystkie te produkty zamówisz w naszym sklepie internetowym.

Skorzystaj z usługi druku cyfrowego oraz laserowego wycinania naklejek drukowanych na papierze lub folii samoprzylepnej do formatu A3+. Wykorzystywane przez nas folie samoprzylepne są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne i służą jako znakomita reklama na wszelkiego rodzaju podłożach. Jeśli interesuje Cię format większy od A3 wybierz opcję "Naklejki wielkoformatowe". Również w tym przypadku możliwe jest wycięcie nieregularnego kształtu.

Naklejki do formatu A3

Wybierz tę opcję jeśli potrzebujesz naklejek o formacie nie przekraczającym A3. Naklejki mogą być wycięte w dowolnym kształcie.

Zamów

Naklejki wielkoformatowe

Naklejki wielkoformatowe drukowane na folii samoprzylepnej monomerycznej (przeznaczonej na naklejania na powierzchnie płaskie) lub wylewanej (umożliwiającej kształtowanie folii na nieregularnych powierzchniach).

Zamów

Naklejki One Way Vision

Naklejki wielkoformatowe na folii OWV (One Way Vision) – samoprzylepnej, perforowanej folii winylowej, białej z czarnym poddrukiem, na podkładzie silikonowym – stosowanej do oklejania szyb pojazdów, witryn itp.

Zamów

Naklejki na płyty CD/DVD

Oferowane przez nas naklejki na płyty są drukowane na wysokiej jakości powlekanym papierze samoprzylepnym o półbłyszczącej powierzchni (semi-gloss).

Zamów