Systemy wystawiennicze

W naszej ofercie znajdą Państwo dużą gamę stojaków do prezentacji bannerów reklamowych w różnych wymiarach. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić zarówno pełne zestawy obejmujące stojak z dopasowanym do niego wydrukiem, jak również sam wydruk - jeśli posiadają już Państwo stojak a chcą jedynie wymienić grafikę. Oferowane przez nas stojaki stanowią doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy potrzebują efektownej prezentacji swoich produktów, usług, firmy. Stojaki wykonane są z trwałych, a jednocześnie lekkich materiałów, dzięki czemu pomimo dużej powierzchni reklamowej są lekkie. Złożony stojak ze zrolowanym wydrukiem mieści się w wygodnym futerale, który dzięki małym gabarytom można zabrać ze sobą wszędzie. Złożenie stojaka nie wymaga żadnych narzędzi i nie sprawia kłopotów nawet osobie robiącej to po raz pierwszy.

Stojaki reklamowe, pske, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PSKE

Stojak krzyżakowy typu pajączek o wymiarach 60 x 160 cm, wersja ekonomiczna. Grafika mocowana w systemie na czterech oczkach. Łatwy w montażu oraz transporcie.

Zamów

Stojaki reklamowe, psk, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PSK

Stojak krzyżakowy typu pajączek o wymiarach 60 x 160 cm. Grafika mocowana w systemie na czterech oczkach. Łatwy w montażu oraz transporcie.

Zamów

Stojaki reklamowe, ps10, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PS10

Stojak wystawowy PS10 (Roll-Up), wersja ekonomiczna, do krótkotrwałej prezentacji bannerów reklamowych o wymiarach 85 x 200 cm. Grafika zwijana w podstawie stojaka. Łatwy w montażu oraz transporcie.

Zamów

Stojaki reklamowe, ps11, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PS11

Stojak wystawowy PS11 (Roll-Up) do prezentacji bannerów reklamowych o wymiarach 85 x 212 cm. Grafika zwijana w podstawie stojaka. Łatwy w montażu oraz transporcie.

Zamów

Stojaki reklamowe, ps11D, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PS11D

Dwustronny stojak wystawowy PS11D (Roll-Up) do prezentacji dwóch bannerów reklamowych o wymiarach 85 x 212 cm z obu stron stojaka. Grafika zwijana w podstawie stojaka. Łatwy w montażu oraz transporcie.

Zamów

Stojaki reklamowe, ps12, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PS12

Stojak wystawowy PS12 (Roll-Up) do prezentacji bannerów reklamowych 120 x 215 cm. Grafika zwijana w podstawie stojaka. Łatwy w montażu oraz transporcie.

Zamów

Stojaki reklamowe, ps13, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PS13

Stojak wystawowy PS13 (Roll-Up) do prezentacji bannerów reklamowych 120 x 200 cm. Grafika zwijana w podstawie stojaka. Łatwy w montażu oraz transporcie.

Zamów

Stojaki reklamowe, pst, prezentery, roll-up, potykacze

Stojak reklamowy PST

Stojak wystawowy PST (Roll-Up) do prezentacji bannerów reklamowych o wymiarach 85 x 197 cm.

Zamów

Stojaki reklamowe, prezentery, roll-up, potykacze

Potykacz reklamowy premium

Doskonałej jakości potykacze aluminiowe do obustronnej prezentacji reklamy o wymiarach 60 x 85 cm.

Zamów

Stojaki reklamowe, ps13, prezentery, roll-up, potykacze

Ścianka reklamowa SMART

Wygodna i prosta w montażu ścianka stelażowa do prezentacji reklamy o wymiarach 245 x 220 cm lub 300 x 220 cm.

Zamów

Stojaki reklamowe, ps13, prezentery, roll-up, potykacze

Ścianka reklamowa EXPRESS

Wygodna i prosta w montażu ścianka stelażowa do prezentacji reklamy o wymiarach 225 x 225 cm lub 300 x 225 cm, z możliwością zadrukowania boków.

Zamów