Realizacja i wysyłka

Wysyłka zleceń przez CCSDRUK.PL

Czas realizacji zleceń w serwisie CCSDRUK.PL obowiązujący od dnia 16.11.2013 r.

Płatność

Płatności za zamówienia złożone za pośrednictwem strony CCSDRUK.PL realizowane są wyłącznie online przez serwis payu.pl, będący jednym z najbezpieczniejszych narzędzi do płatności przez internet. Również przy zamówieniach z odbiorem osobistym najpierw należy dokonać płatności online.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia podajemy licząc tylko dni robocze. Dniami roboczymi są dni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy.

Fotoprodukty drukowane są w dni robocze w ciągu 48 godzin roboczych od momentu zatwierdzenia projektu i dokonania płatności online. W tym czasie są one drukowane, pakowane oraz, w zależności od wybranej opcji, przygotowywane do odbioru własnego lub wysyłane. Czas ten może ulec wydłużeniu w okresach świątecznych oraz z przyczyn obiektywnych. W przypadku produktów profesjonalnych, czas realizacji jest zależny od wybranego zestawu opcji i jest podawany na stronie zamówienia

Termin dostawy

Czas, po jakim zamówiony produkt trafia do Twoich rąk, to łączny czas potrzebny nam na wydruk, wykończenie i przygotowanie Twojego zlecenia do wysyłki plus czas, jakiego potrzebuje kurier na jego dostarczenie.

Przesyłki na terenie Polski są dostarczane przez firmę kurierską w ciągu 1 dnia roboczego, licząc od dnia nadania przez drukarnię.

Koszt wysyłki

Koszt przesyłki jest doliczany do kosztu produktów znajdujących się w Twoim koszyku. Obie te kwoty (koszt produktów i koszt wysyłki) dają w sumie ostateczny koszt zlecenia. Jest on podawany do Twojej informacji na ekranie po wypełnieniu formularza zamówienia. Formularz zawiera Twoje dane, jako zamawiającego, wybrany sposób dostawy, formę płatności i kwotę do zapłaty.

Aktualne koszty wysyłki:

  • Przesyłka kurierska - 29,99 brutto
  • Przesyłka kurierska za pobraniem - 34,99 brutto
  • Dostawa do paczkomatu InPost - 14,99 brutto

Zawsze otrzymasz mail w momencie przekazania paczki firmie kurierskiej.