Oprawa prac magisterskich

W życiu każdego studenta przychodzi czas finalizacji jego wielomiesięcznej pracy, jaką jest pisaninie pracy dyplomowej. To wartościowe dzieło i trud jaki w nie włożyłeś, wymaga odpowiedniej prezentacji. CCS Druk oferuje szeroki wachlarz usług takich jak profesjonalny wydruk oraz oprawa prac dyplomowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich i doktorskich. Wystarczy, że prześlesz nam gotową pracę a my zajmiemy się jej wydrukiem oraz odpowiednią oprawą.

Zajmujemy się wydrukiem materiałów czarno-białych oraz kolorowych. Praca oprawiana jest w miękką lub sztywną okładkę obitą materiałem skóropodobnym, na którym wytłaczany jest pozłacany napis "Praca dyplomowa", "Praca licencjacka" lub "Praca magisterska". Twarda oprawa to najlepszy sposób na zabezpieczenie Twojej pracy. Dobieramy ją indywidualnie, w zależności od ilości stron. Całość prezentuje się estetycznie i profesjonalnie. Ceny wydruków są korzystne a czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.