Fototapeta na zamówienie

W CCS DRUK zamówicie również fototapety najwyższej jakości. Nasze tapety na ściany nie tylko są łatwe w montażu, ale również nie zostawiają śladów po odklejeniu! Dzięki fototapetom na zamówienie w prosty sposób ożywisz wnętrze swojego mieszkania tak, jak chcesz. Już nie musisz wybierać pomiędzy gotowymi wzorami w markecie – teraz możesz sam zaprojektować swoją własną, unikatową fototapetę na zamówienie! Jeżeli nie masz pomysłu, z chęcią Ci pomożemy. Dzięki odpowiednio dobranej fototapecie możesz optycznie powiększyć i rozświetlić swoje mieszkanie i to bez konieczności malowania. Fototapeta na zamówienie to również doskonały pomysł na tymczasową zmianę wystroju (np. wynajmowanym przez jakiś czas mieszkaniu).

Fototapety bardzo łatwo utrzymać w czystości – wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć powierzchnię tapety wilgotną szmatką. Oprócz tego używanie fototapet nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, dlatego śmiało można je przyklejać nawet w wynajmowanych mieszkaniach. Wszystkie fototapety wysyłamy w twardej tubie, minimalizując ryzyko jej uszkodzenia.


CCS DRUK cyfrowy Poznań | DRUK cyfrowy Warszawa | Wizytówki | Ulotki

skorzystaj z przycisków zamieszczonych wyżej by zamówić:

wizytówki, ulotki, fotoalbumy, fotokalendarze, fotokubki, fotoobrazy, fotokoszulki, fototorby, fotonaklejki i wiele innych projektów.

Druk cyfrowy w ciągu 1h, dostępny od 1 szt. Atrakcyjna cena indywidualne podejście te zalety cechują drukarnię CCS.

W świecie kiedy prędkość i jakość ma znaczenie – wybór oferty CCS DRUK CYFROWY> jest trafny i uzasadniony.